Kontakt

Telefon: 512-099-499

Email: sklep@pol-ar.pl

Dane do wysyłki(reklamacje, zwroty):

ul. Graniczna 78

44-178 Przyszowice

Producenci
Urządzamy pralnie z Sanit - zlew gospodarczy

Jednym z wielu wymarzonych pomieszczeń w domach jest pralnia. To miejsce, gdzie za zamkniętymi drzwiami znajduje się pralka, suszarka, kosze na brudne ubrania, środki czystości. Wydawać by się mogło, że na taki luksus pozwolić mogą sobie jedynie właściciele naprawdę dużych domów, dla których poświęcenie całego pomieszczenia nie jest dużym ubytkiem przestrzeni. Jednak nie musi tak być. Pralnie można zmieścić nawet w niewielkim mieszkaniu. Podpowiemy jak to zrobić.

Zalety pralni

Pralka, zwłaszcza taka dla wieloosobowej rodziny, zajmuje z reguły dużo miejsca. Jest nie tylko szeroka, ale także głęboka. Jakiś czas temu producenci prześcigali się w tworzeniu pralek, które mieścić się miały w ciasnych i niewielkich łazienkach polskich mieszkań. Pomimo iż trent ten jest dla wielu wciąż jedynym możliwym wyjściem, coraz większa ilość pralek stawia nie na kompaktowe rozmiary a na ergonomię działania i efektywność pracy. By w jak najkrótszym czasie wyprać możliwie największą ilość ubrań. Dlatego pralki zaczęły znikać z łazienek i przenosić się do kuchni czy właśnie do pralni. Największymi zaletami pralni jest to, że wirująca pralka nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu. Wystarczy zamknąć drzwi. Ponadto pralnie to pomieszczania oddalone od głównych pomieszczeń w domu. Dlatego piętrzące się pranie nie przeszkadza nawet w przyjmowaniu gości. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które gwarantuje wygodę i prywatność.

Wyposażenie pralni - zlew gospodarczy

Poza oczywistym wyposażeniem, czyli pralką i suszarką, bardzo pożytecznym i niezwykle przydatnym urządzeniem jest zlew gospodarczy. Zlew gospodarczy przydaje się kiedy konieczne jest namaczanie czy pranie w rękach. Dlaczego akurat gospodarczy, a nie standardowy zlew? Środki odplamiające czy silnie piorące mogą powłokę ceramiczną odbarwić i łatwo uszkodzić. Gospodarcze zlewy tworzone są z materiałów, które wytrzymują nawet najbardziej trudne i ekstremalne warunki.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl